TOP 5 do szkoły

Zobacz TOP 5 produktów DO SZKOŁY.

Nadchodzi koniec wakacji, a co za tym idzie? Nowy rok szkolny. Tak, wiemy jak bardzo cieszą się z tego powodu rodzice 🙂 W szczególności, że czekają ich zakupy i wyprawka szkolna! 

Dlatego, abyś nie zapomniał_a o tym, co najważniejsze, przygotowaliśmy TOP 5 niezbędnych rzeczy do szkoły. 

1. Koszulka na WF - do szkoły

Niezbędna nie tylko do szkoły, ale i na zajęcia wychowania fizycznego.

Koszulka na WF, to oczywista sprawa. Z doświadczenia wiemy, że warto jest mieć kilka sztuk więcej. Zawsze dziwnym trafem okazuje się, że… zaginęła albo jest brudna.

Ciekawostka: czy wiesz dlaczego często wymaga się, aby koszulka na lekcję WF-u była biała?

Dzieci często biorą udział w grach zespołowych, np. piłka nożna. Zakładają wówczas kolorowe szarfy bądź znaczniki (kamizelki). Zakładając szarfę na wzorzystą i kolorową koszulkę, nie będzie ona tak widoczna. Na białej koszulce doskonale widać na pierwszy rzut oka kolor szarfy. Jest to ułatwienie nie tylko dla nauczyciela, ale przede wszystkim dla samych uczniów, zwłaszcza podczas dynamicznej gry.

2. Plecak/tornister - do szkoły

Plecak, który Twoje dziecko będzie nosić do szkoły, powinien być dostosowany do wieku. Dlatego też nie przedstawimy konkretnego modelu, a przekierujemy Cię do strony z plecakami!

Ostatnio bardzo popularne są plecaki z możliwością użycia go jako „walizki na kółkach”. Jest to popularne w młodszych klasach. Gdy tornister jest za ciężki, dziecko może wysunąć rączkę i ciągnąć plecak jak walizkę. 

3. Worek sportowy - do szkoły

Worek sportowy – przydaje się do przechowywanie butów do szkoły na zmianę, stroju sportowego lub może być wykorzystany na krótką wycieczkę. 

Można w nim nosić dosłownie wszystko. Ogranicza Cię tu jedynie wyobraźnia. Do takiego worka można włożyć nawet piłkę. 

Ogromną zaletą jest to, że jeśli go w danej chwili nie potrzebujesz, do wystarczy go zwinąć – zajmuje wówczas mało miejsca.

4. Śniadaniówka - do szkoły

Totalny must have. Ważne, aby była szczelna oraz aby miała kilka przegródek i jak najwięcej możliwości. 

Dzięki dobrze wybranej śniadaniówce możesz urozmaicić śniadanie Twojego dziecka o owoce i warzywa. 

Pomyśl także o bidonie na wodę i na koktajl. 

5. Piórnik- do szkoły

Odpowiednio duży, mieszczący wszystkie kredki, ołówki, linijki i wszystkie inne skarby. 

Piórnik rzecz jasna, musi się także podobać, ale z tym raczej obecnie nie ma problemu, gdyż dostępne są piórniki w różnych wariantach i wzorach. Możliwe jest także zamówienie piórnika z imieniem!

Artykuły szkolne - wybierz na Ceneo.pl

Podziel się ze znajomymi:

wyświetlaj zawsze po wyszukiwaniu słów: "tablet dla seniora", "tablet dla seniora ranking"
Tablety

Tablet dla seniora – ranking

Tablet dla seniora – ranking. Wybierz najlepszy tablet dla seniora. Sprawdź porównanie i wybierz model, który najlepiej spełni oczekiwania.  Jest to wpis reklamowy z racji

Porównanie »