Hulajnoga trójkołowa: ranking i porównanie

Hulajnoga trójkołowa dla dziecka. Od jakiego wieku? Jaki model jest najlepszy? Sprawdź porównanie.

Zwycięzca
Scootandride Highwaykick 1 2w1 Jeździk I
Cena do jakości
Kidwell Hulajnoga Balansowa Vento Unicorn
Bestseller
Milly Mally Hulajnoga Balansowa Magic Scooter Świecące Koła
Kidwell Hulajnoga Balansowa JAX Pink
ModelScootandride Highwaykick 1 2w1Kidwell Hulajnoga Balansowa VeMilly Mally Hulajnoga BalansowKidwell Hulajnoga Balansowa JA
Wiek1-5 lat3+3+3+
Maks. obciążenie50 kg50 kg50 kg50 kg
Regulowana rączkaYesYesYesYes
Skręcaniena zasadzie balansu ciałemna zasadzie balansu ciałemna zasadzie balansu ciałemna zasadzie balansu ciałem
SiedziskoYesNoNoNo
Materiał wykonaniaRama: Polipropylen/stal, Siedzisko: plastikoweKoła: poliuretanowe, Kierownica: aluminiowa, Podest: plastikowy antypoślizgowyaluminium, włókno szklane, PCVKoła: poliuretanowe, Kierownica: aluminiowa, Podest: plastikowy
Świecące kołaNoYesYesYes
Sprawdź na CeneoSprawdź na CeneoSprawdź na CeneoSprawdź na CeneoSprawdź na Ceneo
Last updated on 31 lipca 2022 at 02:46 - Image source: Amazon Affiliate Program. All statements without guarantee.

Jest to wpis reklamowy z racji użycia linków afiliacyjnych. Dobór produktów do porównania nie jest sponsorowany.

Hujalnoga trójkołowa - najważniejsze informacje

Hulajnoga trójkołowa – dlaczego warto ją kupić dla swojego malucha? Przede wszystkim fundujemy dziecku dawkę ruchu. Spacerowanie bez hulajnogi lub rowerka może być dla dziecka nudniejsze, a nogi małego wędrowicza szybciej się męczą, po czym musi wsiąść do wózka. Hulajnoga dostarcza ruch poprzez zabawę. Niektóre modele posiadają także siedzisko, jednak nie gwarantujemy, że sprawi ono iż nie będziecie musieli Państwo nosić hulajnogi, gdy dziecko się bardzo zmęczy. Na hulajnodze można też rano dojeżdżać do przedszkola, zamiast sadzać dziecko w foteliku samochodowym – oczywiście, o ile przedszkole jest wystarczająco blisko. 

Na co zwrócić uwagę kupując hulajnogę? Istotne, aby była lekka, miała regulowaną wysokość rączki i aby wygodnie się skręcało. Atutem mogą być także podświetlane koła. 

Nie powinniśmy zapominać, że hulajnoga trójkołowa powinna być dostosowana do wieku dziecka. Większość modeli jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Nasze wybrane modele - hulajnoga trójkołowa

Hulajnoga trójkołowa, która została naszym Zwycięzcą Porównania, to model Scootandride Highwaykick 1 2w1 (dostępny w wielu kolorach).

Czym się wyróżnia ta konkretna hulajnoga trójkołowa? Jest przeznaczona dla dzieci już od 1 roku życia, dzięki temu, że ma funkcję 2w1. Młodsze dzieci mogą korzystać z siedziska, które można prosto i szybko zmienić w dłuższą ramę. Z siedziska mogą korzystać też dzieci starsze, które się zmęczą jazdą. Jest to zdecydowanie zakup na kilka lat, gdyż model ten jest przeznaczony do 5 roku życia. 

Model Kidwell Hulajnoga Balansowa Vento Unicorn charakteryzuje się przede wszystkim dużo niższą ceną niż Zwycięzca Porównania. Nie posiada siedziska i jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Ten model występuje w trzech wersjach kolorystycznych (według producenta: dla dziewczynek, jednak kto zabroni chłopcu jeździć na różowej hulajnodze?:)) 

Bestseller, czyli model Milly Mally Hulajnoga Balansowa Magic Scooter, posiada już bardziej rozbudowaną kolorystykę (niebieski, zielony, czerwony, różowy) oraz tak jak model poprzedni również ma podświetlane koła. 

Podziel się ze znajomymi:
The display of the products was implemented with the affiliate-toolkit plugin.